HEEMSKERK - Zondagmiddag 5 juli vindt er een afwisselend zomerconcert plaats in de kasteeltuin van Kasteel Assumburg aan de Tolweg in Heemskerk. De artiesten zullen om en om optreden; ieder twee keer een half uur. Duo Chant des Archets is te horen om 14:00 uur en 15:00 uur; de band 'Hike in the Forest om 14:30 en 15:30 uur.
Duo Chant des Archets wordt gevormd door twee violistes Iris van de Laar en Esther Marije Papma, beiden zijn afgestudeerd aan het conservatorium. Ze maken deel uit van Nederlandse beroepsorkesten en spelen ook vaak kamermuziek in een kwartet of grotere ensembles. Het repertoire van Iris strekt zich uit van (Roemeense) zigeunermuziek tot alle stijlen van klassieke muziek. De grote liefde van Esther is kamermuziek. Daarnaast geeft ze ook viool- en muzieklessen. Ze hebben elkaar ontmoet op een concertreis en spelen sindsdien vaak samen.
Hike in the Forest bestaat uit de Heemskerkers Martin van Zijl (gitaar/zang), Silvia Martijn (bas), Dimitry Vink (percussie) en Willem Visser (gitaar/zang). Samen nemen ze je mee op een muzikale reis vol sfeervolle, ingetogen nummers met een hoog singer-songwritergehalte. Het repertoire bestaat uit een mix van zorgvuldig gekozen covers en zelfgeschreven werk.
De toegang voor de zomerconcerten op de eerste zondag van de maand is zoals altijd gratis en vooraf aanmelden is niet nodig. In het Koetshuijs nabij de ingang van de tuin kan men terecht voor (niet alcoholische) drankjes. Meer informatie over de prachtige tuin achter kasteel Assumburg is te vinden op www.kasteeltuinassumburg.nl.

33.1 ℃






















































