HEEMSKERK – Kwalitaria Broekpolder aan het Gildeplein heeft een nieuwe eigenaar. Ondernemer Mark Vester neemt het stokje over en staat te popelen om samen met het team verder te bouwen aan deze bekende snackstek in Heemskerk.

Mark is geen onbekende binnen Kwalitaria. Hij runt al enkele jaren twee vestigingen in Alkmaar en weet dus precies wat gasten belangrijk vinden. “Broekpolder is een mooie locatie met veel vaste gasten. We willen die vertrouwde sfeer behouden en tegelijkertijd kijken hoe we het elke dag nog een beetje beter kunnen maken.”

Vertrouwd lekker

Voor gasten verandert er weinig. Je loopt nog steeds binnen voor een patatje, je favoriete snack, een lekkere burger of een complete maaltijd. Kwaliteit en smaak blijven zoals je gewend bent.

Met Ilona Dekker als het nieuwe gezicht in de zaak staat er bovendien een enthousiast team klaar. Of je nu even snel iets komt halen of rustig blijft zitten, iedereen is welkom.

Feestelijke start

De heropening is onlangs feestelijk gevierd, waarbij veel buurtbewoners al even kwamen kijken en proeven. Een mooie start van dit nieuwe hoofdstuk.

De komende periode staat in het teken van verder bouwen. Aan het team, aan de band met de buurt en vooral aan een plek waar je graag binnenloopt. “We willen dat mensen hier niet alleen komen voor iets lekkers, maar ook voor het fijne gevoel. Dat is waar Kwalitaria Broekpolder voor staat,” vertelt Mark.

Kwalitaria Broekpolder is van dinsdag tot en met zondag geopend. Je kunt terecht in de zaak, maar ook eenvoudig online bestellen en afhalen of laten bezorgen.