HEEMSKERK - In de nacht van woensdag 26 november op donderdag 27 november voert Heijmans, in opdracht van de gemeente Heemskerk, werkzaamheden uit aan de rotonde Maerelaan – Baandert. Dit gebeurt tussen 21.00 uur en 06.00 uur.

De werkzaamheden zijn nodig om de rotonde voor te bereiden op een nieuwe rioolaansluiting, die we in het nieuwe jaar laten aanleggen. Om het verkeer tijdens die toekomstige afsluiting goed te kunnen omleiden, bestraten we tijdelijk een paar plantvakken naast de rotonde. Zo kunnen bussen en vrachtwagens er straks veilig langs.

Wat betekent dit voor het verkeer?

Tijdens de werkzaamheden is de Maerelaan tussen de rotonde en de Huibertpootstraat afgesloten voor auto’s en ander gemotoriseerd verkeer. Lijnbussen en hulpdiensten kunnen wel doorrijden. Fietsers kunnen langs het werkvak rijden; verkeersregelaars zorgen dat dit veilig gebeurt.

Verkeer richting het centrum wordt omgeleid via de Baandert en Mozartstraat.

Door ’s nachts te werken, beperken we de overlast zoveel mogelijk. Bedankt voor uw begrip!